قوانین فروشگاه اینترنتی آجیل، خشکبار ومیوه خشک ایتوک میتوک :

باهدف احترام به مشتری و افزایش رضایت همراهان ایتوک میتوک ،. قوانین و مقررات این فروشگاه به‌قرار زیر است:

نحوه ثبت سفارش:

 • ثبت سفارش در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته در سایت ایتوک میتوک امکان‌پذیر است، اما ارسال باتوجه به ارسال توسط الوپیک، درساعات اداری انجام می پذیرد. لذا خریدهای انجام شده در ساعات غیراداری، روز بعد برای مشتریان ارسال می گردد.
 • درصورتی که مشتری بخواهد درزمان خاصی محصول خریداری شده را تحویل بگیرد، لازم است حتما دربخش توضیحات سفارش محصول درج نماید.

نحوه بسته‌بندی:

بسته بندی هر محصول نسبت به نوع و حجم آن محصول متفاوت می باشد، که در بخش توضیحات وتصاویر آن محصول در فروشگاه توضیح داده شده است. درحال حاضر میوه خشک ها در پاکت‌های زیپ‌دار با گرید خوراکی و بسته بندی های میوه خشک های هدیه در بسته های کریستالی انجام می‌شود.

– شرایط مرجوعی:

 • پس از دریافت کالا توسط مشتری به دلیل قوانین اداره بهداشت در خصوص مواد غذایی امکان مرجوعی وجود ندارد.
 • در صورت لغو سفارش و واریز وجه به حساب بانکی وبسایت ، وجه مذکور ظرف ۲۴ ساعت آینده به‌حساب مشتری برگشت داده می‌شود.
 • ورود اطلاعات مربوط به مشتری و محل دریافت کالا از وظایف مشتری بوده و درصورت درج اشتباه آدرس، تلفن، کدپستی و یا نبودن در محل برای تحویل خرید، موجب بازگشت کالا به دفتر ارسال فروشگاه می گردد و هزینه آن به عهده مشتری می باشد و از حساب ایشان کسر میگردد.
 • مشتری حق انتخاب زمان ارسال (باتوجه به بودن درمحل تحویل کالا)، مطابق با آنچه در صفحه نهایی خرید مشخص‌شده است را خواهد داشت.

–  شرایط ارسال در تهران و شهرستانها:

 • ارسال سفارشهای شهر تهران توسط الو پیک ارسال می گردد.
 • سفارش‌ها حداکثر ظرف ۲۴ ساعت از زمان سفارش ارسال می‌گردد.
 • هزینه ارسال برای شهرتهران باتوجه به نشانی گیرنده (مشتری) که درزمان خرید مشخص میکند و اتصال مستقیم فروشگاه ایتوک میتوک به سامانه الوپیک، هزینه ارسال بصورت اتوماتیک توسط الوپیک محاسبه و به مشتری نمایش داده می شود.
 • ارسال سفارش‌های تهران در ایام تعطیل درصورت موجود بودن الو پیک درهمان روز انجام میشود و درغیر این صورت به‌روز بعد موکول می‌شود. ارسال سفارشهای شهرستانها فقط در روزهای کاری هفته (باتوجه به ارسال توسط اداره پست) و پس از انجام فرایند بسته بندی خواهد بود.
 • برای ارسال خریدهای مشتریان شهرستان ها (غیر تهران) ، ارسال توسط شرکت پست انجام می گردد، که هزینه آن باتوجه به مسافت و وزن خرید که توسط شرکت پست تعیین می شود بصورت جداگانه و طبق فاکتور شرکت پست از مشتری دریافت می گردد.

– روش‌های پرداخت:

روش پرداخت وجه خرید محصولات سایت به‌صورت درگاه پرداخت الکترونیک بانکی است و مشتری پس از انتخاب محصولات موردنظر به صفحه درج اطلاعات شخصی خود برای دریافت محصول منتقل میگردد و پس از تکمیل اطلاعات بصورت مستقیم به درگاه بانکی برای پرداخت وجه منتقل می گردد.

– نمایندگی:

در حال حاضر ایتوک میتوک در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل‌ارائه ازطریق همین وب سایت و اطلاعات درج شده دربخش تماس باما  انجام می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلفی ازاین‌دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی ازطریق راه های تماس باما  به همکاران پشتیبانی ایتوک میتوک اطلاع دهید.

[symple_box style=”boxinfo”] در صورت بروز هرگونه سؤال و ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود با کارشناسان ایتوک میتوک تماس بگیرید.
[/symple_box]